Co nas wyróżnia? - ekologia

Celem naszej placówki jest przekazanie dzieciom wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych oraz prozdrowotnych. Poprzez regularne cykle zajęć z ekologii dzieci uczą się poszanowania dla natury, zwierząt oraz roślin. Ćwiczymy zdrowe nawyki żywieniowe poprzez ograniczenie spożywania produktów słodkich, wysoko przetworzonych, z solą oraz o niewiadomym pochodzeniu. Sami komponujemy posiłki śniadaniowe i podwieczorkowe tak aby były jak najbardziej zdrowe i pożywne dla naszych dzieci. Pobyt na świeżym powietrzu min 1 raz dziennie to jest nasz codzienny priorytet. Zawsze w piątki realizujemy zajęcia z ekologii o ciekawej tematyce, która wciąga naszych podopiecznych do wspanialej zabawy połączonej z nauką w praktyce.

Do zajęć z ekologii używamy np. naturalnych kwiatów jako ozdoby naszych rysunków,  wykonujemy marakasy z fasoli jaś i butelek, kisimy ogórki, wekujemy dżemy, sadzimy mięte, kwiaty, przyprawy, mamy spotkania ze zwierzętami i wiele wiele innych...


Co nas wyróżnia? - zespół żłobkowo - przedszkolny 

Oferujemy opiekę od maluszka do starszaka co oznacza, iż Rodzic ma możliwość puszczenia dwójki dzieci do jednej placówki jednocześnie! Generuje to poczucie bezpieczeństwa u dzieci i rodziców oraz zaoszczędzenie czasu i możliwość negocjacji kosztów pobytu. 
Dla rodziców, którzy posiadają pierwszą pociechę, oznacza, iż stwarzamy możliwość łagodnego przejścia przez okres żłobkowy po naukę w grupach przedszkolnych w warunkach, które dziecko zna, akceptuje i uwielbia.